top of page

Warsztaty

apozycjapilka.jpg

Indywidualny trening przygotowujący ciało do porodu 

Wspólnie przygotujemy się do świadomego porodu naturalnego.
Nauczę Cię prawidłowej techniki oddechowej, wprowadzimy relaksację, pokażę Ci jak w prosty sposób wspomóc poród pracą własnego ciała m.in przyjmując odpowiednie pozycje wertykalne.
Postaram się pokazać Ci, że poród może okazać się niesamowitym przeżyciem, a najwięcej dóbr czerpiemy ze znajomości fizjologii i anatomii naszego ciała.
W trakcie treningu skupiamy się na poczuciu Twojego komfortu, bezpieczeństwie i zaufaniu. Bez pośpiechu, w odpowienim dla Ciebie tempie.
Warsztat jest również dedykowany dla par, które chcą wspólnie przygotować się do wydarzenia narodzin, a partner chce aktywnie uczestniczyć w jego procesie.

Czas trwania 1 konsultacji to 60 minut.
Koszt: 150 zł.Zajęcia grupowe dla par - PORÓD W PARZE - POZYCJE WERTYKALNE

W trakcie zajęć wspólnie przećwiczycie pozycje wertykalne, poczujecie pracę ciała kobiety oraz spróbujecie technik relaksacyjnych jak masaż czy dotyk w porodzie. Celem zajęć jest pogłębienie Waszej relacji względem porodu.
Koszt zajęć: 100zł/para
Czas trwania: 1,5h
Co druga środa godzina 18:30 - zapytaj w rejestracji.Zajęcia grupowe dla ciężarnych - ŚWIADOME PRZYGOTOWANIE DO PORODU - ODDECH ORAZ ROZLUŹNIENIE W PORODZIE
W trakcie zajęć wspólnie poznamy techniki prawidowego oddechu oraz rozluźnienia ciała do porodu. Celem zajęć jest wspomaganie ciała do porodu poprzez jego świadome przygotowanie. W trakcie zajęć użyjemy technik hipnoporodu - porodu w głębokim relaksie, a także aromaterapię oraz muzykę.
Jeśli masz ochotę przygotować się do porodu, a jednocześnie pozwolić sobie na oderwanie od codzienności, relaks i odpoczynek zapraszam na zajęcia
Koszt zajęć: 80zł/osoba
Czas trwania: 1,5h
Co druga środa godzina 17:00 - zapytaj w rejestracji,Zajęcia grupowe dla ciężarnych - PRZYGOTOWANIE DO PORODU - zajęcia odbywają się co tydzień.
Zajęcia dedykowane dla kobiet ciężarnych w ramach przygotowania do porodu, W trakcie zajęć będziemy wzmacniać ciało do porodu, ale także wprowadzać techniki oddechowe i relaksacyjne,
Koszt zajęć: 40 zł/osoba

Czas trwania: 45 minut
Każdy czwartek 9.15.


Wszystkie zajęcia odbywają się w Żółkiewicz Grupa Medyczna Mieszka I 82-83, 71-011 Szczecin.
Zapisy w rejestracji:  530-050-407

bottom of page